شماره تلفن فروشگاه

پس از دریافت کالا به مامورپست بپردازید

قیمت : 1,200,000 ریال


دستگاه بزرگ کننده آلت تناسلی pro extender

شماره مجوز وزارت بهداشت و درمان  : ۷/۷۱۰۴۹/ک

هزارن مرد، هـمه روزه دغدغه ی  بهبود سایز آلت خود را دارند

و برای بهبود عملکرد آلتشان به پزشک مراجعه می کنند.

یک آلت تناسلی بزرگتر و قویتر؛ اعـتماد به نفـس بیشتری به همراه دارد

و به حل مشکلات روحی و روانی کمک شایانی می کند

آخرین دستاورد در اورولوژی راه حلیست عالی جهت دستیابی به این تقاضای مردان

این راه حل ظهور و اختراع دستگاه کشنده عضو تناسلی می باشد.

 

 نامهای تجاری مختلف دستگاه proextender : پرواکستندر، اکستندر، لارجرباکس، گلدن ارکت و x4 extender

دستگاه ( پروکستندر، اکستندر، گلدن ارکت ، x4 extender و لارجرباکس ) جدیدترین دستگاه در ایران و اروپا جهت افزایش قطر , درازا و سایز کلی آلت(بزرگ کردن وکلفت کردن آلت تناسلی مردان)، درمان ناتوانی جنسی ، واصلاح انحراف آلت تناسلی مردان میباشد .

دستگاه کشنده عـضو تناسلی Medical Extender وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک تسمه پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.

دستگاه ( پروکستندر، اکستندر، گلدن ارکت ، x4 extender و لارجرباکس )  یک نیروی تدریجی و مداوم حدود ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ gr/cm2  را به مقطع آلت تناسلی وارد میکند که این نیروی کشش باعث تحریک در جهت تطابق و رشد لیگامانهای نگهدارنده و بقیه بافتهای آلت تناسلی میشوند .

 این دستگاه بر اساس روش کشش به بدن کمک میکند تا بتواند بصورت طبیعی سایز آلت تناسلی را افزایش دهد (بزرگ و کلفت) . این دستگاه همه سیستمهای موجود در عضو تناسلی را تقویت کرده از جمله : سیستم عصبی ، ماهیچه اسفنجی و…..

نرخ رشد : ۵ – ۴ سانتیمتر و بیشتر

عوارض : این دستگاه فاقد عوارض جانبی و درد بوده و اثر بخشی ان دائمی و مادام العمر میباشد .

 نتیجه : مؤثر و با تضمین این مطلب که سیستم بر اثر این وسیله توانایی بافت را جهت تطبیق با نیروی کشش پیـوستـــه ومـداوم فـراهم کرده وباعـث افزایش تکثیــــــر سلولـی وبافـت وعــروق سازی در آلـت تحت عـنـوان Neo Vascularizationn و در نهایت منجر به کلفت و بزرگ شدن آلت میشود.

دستگاه ( پروکستندر، اکستندر، گلدن ارکت ، x4 extender و لارجرباکس ) محصولی است : بسیار قوی وجدید و با فرمولاسیون پیشرفته تحت لیسانس کشور اسپانیا . دارای مجوزها و تائیدیه های بسیار معتبر بین المللی (biocompatibility test Approval * iso 9001 : 2000 * iso 13485 :2003 * Medical Devices Type 1 NO= 93/42/EC * Manufacturing LICENSES NO=5144-ps ) .

دستگاه ( پروکستندر، اکستندر، گلدن ارکت ، x4 extender و لارجرباکس ) مشابه محصول کمپانی Pro-Extender در آمریکا می باشد که در مرکز تحقیقات بیماری های مردان در New York   در موسسه بیوشیمی Enlarge Penis Guide   ساخته شده و تمامی مراحل کاربری خود را در آزمایشگاه بر روی افراد زیادی مورد بررسی قرار گرفته که کاملا نتایج آن مثبت و ۱۰۰% رضایت بخش بوده است .

 

1,200,000 ریال

خرید


خرید پستی--> ابتدا درب منزل تحویل بگیرید و سپس هزینه آن را به مامور پست پردازید!

به دلیل حفظ حریم شخصی شما ، کلیه محصولات در بسته بندی کاملا پوشده و غیر قابل رویت ارسال میشود و نیز روی بسته ها نام مستقیم کالا درج نمیشود

 

در کل ، این دستگاه ویژگیهای زیر را به دنبال خواهد داشت :

۱-افزودن به بزرگی ، کلفتی و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر

۲-افزایش سایز آلت تناسلی (بزرگ و کلفت شدن) به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد

۳-افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختی صخره یاد میشود

۴-اورگاسم شدید تر آلت تناسلی ، فشرده تر و قوی تر (اورگاسم به معنی حالت رسیدن به اوج لذت جنسی که نهایتاً به انزال منجر میشود)

۵-خون رسانی بهتر به آلت تناسلی بصورت مداوم و ترمیم عروق آلت تناسلی

۶-افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنسی (Genitals) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) آلت تناسلی که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند

۷-ترّقی در کیفیت ، استقامت و میل داشتن روابط جنسی

۸-رشد بدون محدودیت آلت تناسلی 

۹-رشد بدون خطر ، بدون درد و رنچ (فقط با کمی صبر و مداومت)

۱۰- بالا بردن بنیه و توان جنسی (Seual Stamina) و مقدار منی (Se Drive).

11-درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی جنسی  (Stress & Anxiety))

12-بهترین محصول به همراه تضمین ۱۰۰% عملکرد

۱۳- و….

 

1,200,000 ریال

خرید


 

این وسیله براحتی قابل جاگذاری و برداشتن از روی آلــتـــ در ظرف کمتـــر از یک دقیقــه مـــی باشد که هیچگونه وقتی از شما به خود اختصاص نخواهد داد، بطوریـــکه به سهولت قابل استفــاده می باشد. به نحویکه در هنگام پوشیدن از روی شلوار نمایان نیست و هیچ مزاحمتی جهت راه رفتن، نشستن، ایستادن و رانندگی شما ایجاد نمی کند.

دستگاه کشنده عضو تناسلی در (Device Extender ) دارای تأییدیه های مختلف علمی و سلامتی می باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ایران و اتحادیه بهداشت اروپا (CE) تایید و موفق به دریافت گواهینامه ( نوع۱) نیز گردیده است . که تمامی این موارد و همچنین شماره و لیبل وزارت بهداشت ایران بر روی محصول درج گردیده است.قیمت مختلف دستگاههای اکستندر به شرح زیر است

دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره ۱۳۴۲۳/۷/ک دارای استاندارد
ISO 13485:2003 تائیدیه از وزارت صنایع و معادن

 

 

 

این دستگاه دارای مجوز کیفیت و پخش از وزارت بهداشت و علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران میباشد و دستگاهی مطمئن و با تضمین ۱۰۰% عملکرد میباشد.

PRO GEXL
Pro-Extender.jpg


دستگاه Gexl یک نیروی تدریجی و مداوم حدود ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ gr/cm2را به مقطع آلت وارد میکند که این نیروی کشش باعث تحریک در جهت تطابق ورشد لیگامانهای نگهدارنده و corpus cavernosum وبقیه بافتهای آلت می شوند.که به صورت مشروح در ذیل آورده شده است.

-حدود (cm 4-3) افزایش در طول آلت در حالت خوابیده و نعوظ.

-حدود (cm 1) در دور یا محیط آلت در حالت خوابیده و نعوظ.

-افزایش ایجادشده در طول و قطر فوق العاده قابل توجه است.

نحوه ی استفاده:
این وسیله براحتی قابل جاگذاری و برداشتن از روی آلت در ظرف کمتـــر از یک دقیقــه مـــی باشد که هیچگونه وقتی از شما به خود اختصاص نخواهد داد، بطوریـــکه به سهولت قابل استفــاده می باشد. به نحویکه در هنگام پوشیدن از روی شلوار نمایان نیست و هیچ مزاحمتی جهت راه رفتن، نشستن، ایستادن و رانندگی شما ایجاد نمی کند.

 

 

 

اکستندر مگنت دار ویژه آقایان

 

تفاوت این محصول با اکستندر معمولی در مگنت دار بودن آن است که باعث ایجاد میدان مغناطیسی جهت تنظیم جریان خون در بیخ یا انتهای آلت است

 

 

1,200,000 ریال

خرید

 

اکستندر مگنت دار ویژه آقایان

خرید پستی--> ابتدا درب منزل تحویل بگیرید و سپس هزینه آن را به مامور پست پردازید!

به دلیل حفظ حریم شخصی شما ، کلیه محصولات در بسته بندی کاملا پوشده و غیر قابل رویت ارسال میشود و نیز روی بسته ها نام مستقیم کالا درج نمیشود


محصول دیگر: